Hakkımızda

CEO’larla Çay Sohbetleri Kulübü, 17 sene önce Sabancı Üniversitesi çatısı altında kurulmuş bir öğrenci organizasyonu olup, başarılı liderler ve CEO’lar ile kulüp içindeki öğrencileri bir araya getiren görüşmeler düzenlemektedir. 17 yıl içinde Türkiye içinde ve 16 farklı ülkede 600’den fazla lider ve yönetici ile buluşmuştur. Sabancı Üniversitesi’nin ilk ve tek marka tescilli öğrenci kulübü olma özelliğini de taşımaktadır.

Sabancı Üniversitesi Tea Talks with CEO’s Kulübü kapsamında, geleceğin lider adaylarını yetiştirmek kulübümüzün öncelikli hedefidir.Bizler inanıyoruz ki dünya çapında, farklı kültürlerden liderlerin başarı hikayelerini, tecrübelerini ve bizlere olan tavsiyelerini dinleyerek vizyonumuzu geliştirebilir, farklı bakış açıları kazanabilir ve bu kazanımlar sayesinde hem kişisel hem de iş yaşamımızda başarıya ulaşabiliriz.

Dünyanın en başarılı liderleri ile üniversitemizdeki lider adaylarını samimi bir sohbet ortamında buluşturan ilk ve tek organizasyon olan CEO’larla Çay Sohbetleri organizasyonu, Türkiye’deki görüşmelerinin yanı sıra yurtdışında da etkinlikler gerçekleştirmektedir. Bizler inanıyoruz ki, küresel etkileşimlerimiz sayesinde edindiğimiz, sosyal, ticari ve bireysel deneyimler bize yeni ufuklar açacaktır. Bu nedenle, yurtdışı etkinliklerimiz, bütün katılımcıların global kimliklerine büyük katkılar sağlamaktadır.

Kulüp Amacı

  • Öğrencilerin kişisel gelişimine ışık tutacak başarı hikayelerini birinci ağızdan dinlemek.
  • İş dünyası temsilcileriyle güçlü iş bağlantıları kurmak.
  • Profesyonel iş yaşamını yakından tanımak ve Sabancı Üniversitesi gençliğinin uluslararası platformda tanınmasına katkıda bulunmak.
  • Türk gençliğini ve Türk kültürünü yurt dışında temsil etmek ve tanıtmak.
  • Kültürel etkileşimi sağlamak.

Ödüllerimiz

[instagram-feed]