İGOR

IGOR Ekibi Nasıl Çalışır?

Kurulduğu ilk günden bu yana üyelerinin kişisel gelişimine katkıda bulunmayı kendisine ilke edinen kulübümüz IGOR ile bunu kanıtlamaktadır. İş Geliştirme ve Organizasyon alt grubunu 4 alt başlıkta ele alabiliriz.

1) Sponsorluk
Organizasyonlarda bizi finansal anlamda destekleyecek şirketleri araştırır ve görüşme ayarlar. Kendi çıkarlarımızdan fazla işbirliği yaptığımız şirketin menfaatini düşünürüz. Ve sadece işbirliği yaptığımız süre içerisinde değil sonrasında da onlara destek olabilmek adına her zaman hazır bir biçimde çalışmalarımızı sürdürürüz. Kulübümüzün düzenlemiş olduğu organizasyonlarda ki bütçeyi hazırlar ve asla kar amacı gütmeden en az maliyetle en kaliteli sonuçları elde etmek adına çalışmalar gerçekleştirir. Yola çıktığımız ilk günden beri çeşitli şirketlerin bizi finanse etmesi ülkemiz ve gençlik adına yaptığımız işlerin kalitesini ortaya koymaktadır.

2) Etkinlik ve Organizasyon
Tea Talks with Ceos olarak bir öğrenci kulübünün ötesinde üyelerimize aile ortamı sağlar ve yoğun öğrenci hayatının dışında stres atma ve sosyalleşme imkanı sunar. Her ay sürekli olarak üyelerimizin kaynaşması adına etkinlikler düzenler. Bunun yanında yurtiçi ve yurtdışında yapmış olduğumuz büyük çaplı görüşmelerimiz için ulaşım, konaklama ve gezilecek yerler gibi konularda araştırmalar yaparak objektif ve herkesin beğenisine sunabileceği alternatifler ortaya koyar.

3) Mezunlarla İlişkiler
Gücümüzü ve gelişimimizi en çok borçlu olduğumuz Tea Talks with Ceos ailesinden yolu geçen herkesle halen iletişimimizi devam ettirebiliyor olmamız bizler için gurur vesilesidir. Aylık olarak onları yaptığımız etkinliklerle ilgili bilgilendiririz. Ve onların yoğun iş temposuna uyacak şekilde onlarla bir araya geliriz. Buna ek olarak network olarak bize çok önemli bir ortam sağlar. Ve güncel üyelerimize tea talks ruhunu aşılamak konusunda katkı sağlarlar.

4) Medya
Ülkemiz ve dünya gençliği adına çok önemli etkinliler imza atan kulübümüz medya alanında da başarıyla yer almaktadır. Sosyal medyada aktif bir şekilde yer alan Tea Talks with Ceos yapmış olduğu etkinliklerini sanal alana başarıyla yansıtmaktadır. Bunun yanı sıra gazete ve dergilerde yer alan haberlerimiz konusunda bize destek verir. Ve tanınırlığımızı günbegün arttırmaktadır. Ek olarak, Harvard Business Review dergisinin bloğunda da bir konuma sahip olan kulübümüz tecrübe dolu iş hayatının gerçekliklerine bu vasıtayla duyurmakta olup bilinirliğimizi artırmak adına çalışmalar yürütmektedir.